?> Dům na půli cesty Heřmánek

1. 3. 2011 - DŮM NA PŮLI CESTY HEŘMÁNEK NEJLEPŠÍ V REPUBLICE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dům na půli cesty Heřmánek se stal vítězem CENY KVALITY a je tak nejkvalitnějším poskytovatelem sociální služby poskytované osobám ohroženým sociálním vyloučením v České republice!!!
CENA KVALITY je nejprestižnějším oceněním, jakého se může firma či organizace dočkat.
Za sociální oblast ji každoročně vyhlašuje odborný časopis Sociální péče a Rada kvality ČR pod záštitou Ministerstva práce a sociálních věcí.
Slavnostní předání tohoto prestižního ocenění se uskutečnilo na galavečeru ve Španělském sále Pražského hradu za přítomnosti nejvyšších představitelů našeho státu.
Další informace najdete v níže uvedených odkazech, fotografie z předávání pak v sekci Fotogalerie - akce
Nezbývá, než poděkovat všem, kteří činnost Domu na půli cesty Heřmánek jakýmkoliv způsobem podporují či se na ní jakkoliv podílejí. Největší poděkování samozřejmě patří všem zaměstnancům, díky jejichž kvalitní práci jsme ocenění obdrželi.
Pavel Sporysch, ředitel DPC Heřmánek 
 

22. 3. 2010 - VÝTĚŽEK KARVINSKÉHO SPINNING MARATONU PRO HEŘMÁNEK

Dne 20. 3. 2010 proběhl v karvinské hale Kovony 2. ročník největší spinningové akce v kraji Karvinský spinning maraton, který pořádaly spinning centra Fit Sport Klapka a Top Spinning. Celý výtěžek ze vstupného ve výši 23.000,- Kč se organizátoři rozhodli věnovat právě naší organizaci, čehož si moc vážíme. Finanční prostředky budou použity na nákup vybavení pro děti v Zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc Heřmánek (hračky, hry, nábytek, jízdní kola). Organizátorům a všem účastníkům moc děkujeme!

24. 11. 2009 - CENY NADACE OKD

Dne 23. 11. 2009 se v Muzeu Landek Ostrava konal slavnostní večer, na kterém byly vyhlášeny výsledky prvního ročníku Cen Nadace OKD.

Dostalo se nám obrovské pocty, když se naše sdružení s projektem „Provozování domu na půli cesty Heřmánek“ stalo vítězem této ceny a tento projekt se tak stal „Projektem roku“ v kategorii Pro zdraví!!!

Je to nesmírné ocenění práce, kterou děláme již více jak deset let a díky podpoře Nadace OKD ji můžeme vykonávat i nadále a co víc, můžeme ji neustále zkvalitňovat a posouvat tak naše služby pořád dále. Moc si této podpory vážíme!!!

Poděkování patří také všem pracovníkům Domu na půli cesty Heřmánek za kvalitně odváděnou práci a zaujetí, se kterým ji vykonávají.

Fotografie ze slavnostního předávání naleznete v sekci Fotogalerie - akce