?> Dům na půli cesty Heřmánek

Jak požádat o přijetí do DPC Heřmánek...

  • pro zařazení do seznamu uchazečů o bydlení v Heřmánku je nutné podání jednoduché Žádosti o poskytování sociální služby. Tuto žádost si můžete stáhnout níže, poté ji vypnit a poslat nám ji poštou, mailem či doručit osobně.
  • pokud již teď víte, že budete tento nebo příští rok končit pobyt v dětském domově nebo výchovném ústavu a máte zájem o bydlení v Heřmánku, napište žádost o přijetí a pošlete ji včas. Budete tak mít jistotu, že v den odchodu z ústavního zařízení pro Vás v Heřmánku budeme držet místo.
  • mnozí z těch, kteří již u nás bydlí, říkají, že měli před nástupem obavy z toho, že jsme jen pokračování dětského domova nebo výchovného ústavu. I vás možná trápí tato obava. V takovém případě by bylo dobré, kdybyste se k nám přišli předem podívat. Rádi vás provedeme celým Heřmánkem, zodpovíme Vaše dotazy a ujistíme Vás, že tomu tak není :-)
  • o ubytování v Heřmánku můžete požádat i Vy, kteří buď bydlíte s rodiči, pěstouny, s rodinou nebo známými v nedůstojném prostředí, s rodiči si nerozumíte, chcete se osamostatnit nebo se z různých důvodů cítíte ohroženi.

 

Příklady důvodu podání žádosti o přijetí k ubytování a poskytování služeb v Heřmánku (svůj důvod uvedete do žádosti):


    Důvod žádosti


    V březnu 2014 mi bude 18 let. Adresa mého trvalého bydliště je v obci Kršov. V červnu 2014 budu končit pobyt ve dětském domově . Protože se nemohu ubytovat na své trvalé adrese, žádám vás o možnost bydlení v Heřmánku od června 2014. Přesnou dobu nástupu upřesním do konce května 2014.

-------------------------------------------------

Důvod žádosti


Je mi 19 let. Bydlím s rodiči v Karviné na adrese Závodní 2345. Pro neshody s rodiči zde již nemohu dále bydlet. Chci ubytovat co nejdříve - nejlépe ihned.

 

Před nástupem do Heřmánku je uzavřena Smlouva o poskytování služeb. Tato smlouva má platnost 1 rok. Pokud ubytovaný plní svůj Individuální plán růstu (plní si své cíle, např. studuje, snaží si najít praci apod.), je tato smlouva každoročně prodlužována.

 

Stáhnout žádost o poskytování služeb (formát doc)

Stáhnout žádost o poskytování služeb (formát pdf)